Skocz do zawartości
IceeK

Brak adminów na BB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym napisać o adminach na BB. Zaden admin na serwerze się nie pokazuje. Na serwerze jest 20osob prawie cały czas. @n3lly nie widziałem go już chyba z 3tygodnie @Sh4dow象 pierwszy raz go widziałem na serwerze wczoraj, i ludzie się go cały czas pytają o coś a kolega nawet mikrofonu nie używa tylko raz na jakisc czas. @dakaki od kiedy dostał admina widziałem go 2lub3 razy na serwis i było to max 30min. Na serwwerze jestem prawie 4h dziennie lub więcej. Ludzie już się przyzwyczaili że mogą się wyzywać, blokowac lub jeszcze innaczej ladac regulamin, ponieważ ma tym serwerze nie ma adminow. Proszę o zrobienie czegoś z ten. Dziękuję.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do Icka słów zgadzam się w 100%

Szczerze pisanie skarg na graczy nie ma sensu.

Gościu zrobi rozpierdziel w 1 rundę, potem siedzisz 20 minut, aby nagrać i wrzucić demko na forum wraz z skargą. Gościu dostaje bana na 4h i po tym czasie znowu wbija i robi rozpierdziel... Jak dla mnie ten serwer potrzebuje administracji non stop, ponieważ jedna runda nie uwagi gdy nie ma admina i przychodzi typek, zblokuje każdemu kampę i po rundzie wychodzi. W tym samym czasie przychodzi admin i niby nigdy nic się nie działo nikt nie ma potwierdzenia, że taki ktoś tu był oprócz, osobników na serwerze którzy mówią, że taki ktoś był.

Jak admin ma zbanować typa bez potwierdzenia. Ani nie dowie się jakie jest typa Steam_ID ani nic. Może komuś będzie się chciało złożyć skarge na forum. Wczoraj była mała zamieszka na serwerze  i chyba 3 osoby pisały mi na pw abym złożył podanie na ten serwer... Powiedziałem im, że podanie jest już na forum i czeka jedynie na sprawdzenie a oni, że jak są na grupie steam to nie wiedzą gdzie to sprawdzić... Wytłumaczyłem im co i jak, ale no ludzie. Osoby takie chcą aby był porządek na serwerze, a nie wiedzą, że jest takie coś jak forum.  No jak dla mnie jeszcze z 20 takich osób by się znalazło. Setki nowych osób, które chcą grać na serwerze nie mogą, ponieważ grają tu takie osoby aby powyzywać czy zablokować innym kampy.

Na JB bany za złamanie regulaminu są dłuższe to co widzę i tam piszą odwołania, a tu dostaną bana na 2h czy lekko więcej i tyle. I mogą obrażać innych dalej...

Jak dla mnie powinno się to zmienić  i wydłużyć kary za złamanie regulaminu i w końcu ogarnięciu tych podań. Ja nie muszę mieć podania zaakceptowanego mogę pisać te skargi do woli, ale iccek czy gavalorn czekają ponad miesiąc na przyjęcię do załogi. Ich aktywność nie spada. Wszystko jest ok. Zasłużyli sobie. Jeśli w najbliższym czasie się to nie zmieni to ja już nei wiem

Pomimo, że serwer stoi w miejscu i staram się jakoś ruszyć to. Jest super propozycja eventu i czemu się nie pojawia nawet próba zorganizowania... nie chce pisać więcej, ponieważ jest to nie związane z tematem no ale proszę was

siatedajta GeNyS

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualnie jestem przy tworzeniu nowego serwera, jako iz robie go sam w 90% ( @SUPER TIMOR pomaga) to nie mam za duzo czasu na BB, bo budowanie baz jest pracochłonne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.