b a n e

Usunięcie pistoletów na serwerze hns

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, ostatnio zauważyłem, że na serwerze hns usunięto pistolety, ale na forum nie znalazłem o tym żadnych informacji. Chciałbym się zapytać czy pistolety wrócą, bo wydaje mi się że był to oryginalny i fajny pomysł z tym jednym magazynkiem i że właśnie dlatego ludzie grali na tym serwerze. Ogólnie moja sugestia jest taka żeby pistolety z jednym magazynkiem wróciły, ale żeby dać obu drużyną te same pistolety (np. glocki) i żeby ostatnia osoba w drużynie była oznaczona, oraz skok na głowę przeciwnika zabijał nie zależnie czy jest w ct czy w tt (było tak, że gdy tt skoczył ct na głowę to on umierał, ale jak ct skoczył na głowę tt to on nie, tak samo z oznaczaniem, jak tt został sam to go oznaczało, ale jak ct to nie. To pewnie pozostałości ze standardowego hns). Jak mówiłem chyba nie ma drugiego takiego serwera hns gdzie dwie drużyny mogą się zabijać i do siebie strzelać (w sumie to nie powinno nazywać się hns), więc fajnie jakby to wróciło. Dzięki za przeczytanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 minut temu, b a n e napisał:

Siema, ostatnio zauważyłem, że na serwerze hns usunięto pistolety, ale na forum nie znalazłem o tym żadnych informacji. 

• Smutny 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta