Skocz do zawartości
4LiveTVツ

Problem z telefonem.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chodzi o to ,że na telefonie (LG G3 s) bardzo słabo trzyma mi bateria (była wymieniana) telefon potrafi się rozładować nawet jak się go ładuje (i sie go normalnie użytkuje w tym czasie np. przegląda internet). Bateria przy przegladaniu internetu starcza na 1.5-2.5 godziny. A teraz reszta historii.

Bawiłem się oprogramowaniem w telefonie najpierw go zrootowałem później chciałem wgrac androida 6.0, nie wyszlo wiec zainstalowalem znowu 5.0 potem jeszcze kilka innych modyfikacji np. w build.prop lub przy pomocy innych aplikacji co niestety często kończyło się reinstallem systemu xD. Łącznie z ok. 5 razy system był od nowa instalowany. Podejrzewam ,że to może być od tego ale czy jest ktoś kto potwierdzi lub obali moje przypuszczenia? :P A jak nie, znacie jakieś forum gdzie moge takie pytanie zadać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi pomogła wymiana ładowarki ;) też rozladowywal się nawet w trakcie ładowania 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.