Skocz do zawartości
FuRaJ

Kącik graficzny FuRaJ'ka! <3

Rekomendowane odpowiedzi

Joł joł!

Jeżeli potrzebujecie jakiejś wypasionej sygnaturki/avatara bądź jakiejkolwiek innej grafiki  to mogę Ci ją drogi użytniku przygotować za full darmo czy tam za lipną bóg zapłaćkę pod postem :*

(no chyba, że bardzo chcesz mi zapłacić to darowizny nie odmówię!<3)

I tyroz tak! Nie ważne czy to jest grafika stricte na nasze forum, na inne forum, avatar z twoim ryjem na FB, plakat do gazetki szkolnej o tematyce świątecznej czy też obraz szkalujący H-ADMIN'a - jak potrzebujesz to wal a ja zrobię co w mojej mocy!

Jest tylko jedna zasada - Pisz tutaj! Nie na PW Steam czy forum i... Nie pośpieszaj mnie :*

A! No! I napisz mi jeszcze czy potrzeba Ci czegoś konkretnego czy może wolisz popuścić moje wodze fantazji. 

YWSKUgp.pngNapisz mi tylko tutej na dole czego Ci potrzeba!YWSKUgp.png

Edytowane przez FurajChirashi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wykaż się inwencją twórczą może być napis Krzychu lecz nie musi. Jakiś ładny awatarek 800x800 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to bym chciał spreja super timora na wilkołaku z czapka mikołaja oboje dzięki taki avek

@FurajChirashi

Hahahahahahhahaha piękne!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, SUPER TIMOR napisał:

Ja to bym chciał spreja super timora na wilkołaku z czapka mikołaja oboje dzięki taki avek

s3oMZVO.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja poproszę avek, gdzie assasyn siedzi na reniferze, w prawej ręce trzyma prezent, w drugiej ręce trzyma miecz, na głowie ma koronę, a nad głową oko masońskie (albo coś w stylu tego oka). Takie easy zlecenie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym przygarnal jeden model bloka (na bronie) na easyblocka :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja poproszę ładny avatar z anime z napisem Eryczo, daje Ci pełną fantazje co do avka :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć potrzebuje taki mniejszy baner z napisem michax cs-placzabaw.pl  coś z Assassinem i jakieś ładne efekty. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napis ProDigy. 

Zdjecie se sam wybier jakie, z gier Life is Strange, csgo, metro 2033 Redux, ghost recon phantoms, evolve stage 2, Far cry 3/4 

Duży wybor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widać na święta taki święty Mikołaj się pojawił znający się na grafice :P

Jeśli można to chciałbym avatar z grafiką poniżej i jakiś fajny pomysl na napis: "GeNyS"

Co do kolorystyki ma nie gryźć się z załączoną na obrazku :D

m61999

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy jest to w granicach możliwości, ale jeśli jest to poproszę avatar steamowy na którym (od lewej) Kurumi z date a live, rias z higchool. Dxd, Ayano z yandere sim, yuno z mirai nikki i temari z naruto trzymały literki układające się w mój nick.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, Krzychu cs-placzabaw.pl napisał:

Wykaż się inwencją twórczą może być napis Krzychu lecz nie musi. Jakiś ładny awatarek 800x800 ;)

tiLFvPG.jpg

(Tutaj Ci wrzucam jeszcze w wielkości 800x800, to jest 400x400 https://imgur.com/a/6hiWO)

10 godzin temu, n3lly napisał:

Ja bym przygarnal jeden model bloka (na bronie) na easyblocka :D

OvBOiQK.jpg

Nie widziałem konkretnie czego potrzebujesz, jeżeli takie bloki potrzebują jeszcze jakiś ścianek po bokach czy czegośkolwiek jeszcze innego to dam Ci link do .PSD i sobie pozmieniasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

16 godzin temu, Adi napisał:

To ja poproszę avek, gdzie assasyn siedzi na reniferze, w prawej ręce trzyma prezent, w drugiej ręce trzyma miecz, na głowie ma koronę, a nad głową oko masońskie (albo coś w stylu tego oka). Takie easy zlecenie :P

3ET8ejs.jpg

@Adi Nooo... Niezłe mi wyzwanie dałeś mistrzu ;-P

(https://imgur.com/a/3aEkB link do 800x800) 

\

Jes8hq5.jpg

Edytowane przez FurajChirashi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakis ladny avatar swiateczny bym poprosil niech poniesie cie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Furaj ja proszę o avek z  Emily Ratajowski (jakaś fotka z ig) napisz kapi :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Avatar na steam (standardowe wymiary) tematyka dota 2 /cs go ma być świątecznie kolorysyka dowolna napis Mr Rooster. Reszta to wodza twojej fantazji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, FurajChirashi napisał:

OvBOiQK.jpg

Nie widziałem konkretnie czego potrzebujesz, jeżeli takie bloki potrzebują jeszcze jakiś ścianek po bokach czy czegośkolwiek jeszcze innego to dam Ci link do .PSD i sobie pozmieniasz.

Wow zajebiste :)

Tak takie bloki potrzebują ścian po bokach. 

Jesteś w stanie zrobić jeden blok który reprezentuje bronie w cs? 

Np - na tym bloku znajdowały był się awp, ak, M4 deagle itp tak by było wiadomo, że dostaniesz broń jak wejdziesz na niego :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to ja też jakiś fajny avatarek na steama chce możesz wybrać temat, kolorystykę itp lecz chciał bym bardziej jakiś mroczny taki ciemny lub świąteczny 

Edytowane przez Mirai.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym poprosił o jakiś awatarek na steam (czyli kwadrat) z Deathstroke'm z serialu Arrow. Chodzi mi o postać narysowaną/animowaną, a nie kadr z filmu czy zdjęcie (no chyba że jakoś fajnie będzie wyglądać :P). Nie musi być nicku, jakaś rameczka czy coś, żeby fajnie wyglądało, wedle Twojego uznania ;p

Za pracę mogę Ci dać czekoladę jak mnie w Krakowie odwiedzisz :D 

Lub ewentualnie kebsa w bułce na cienkim cieście z jagnięcinom, zestawem surówek + frytkami z młodych ziemniaków, wszystko polane arabskim ostrym sosem wymieszanym z odrobinką sosu tysiąca wysp.

Nie no, z tym kebsem żartuję, bo mnie nie stać ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Revins napisał:

Ja bym poprosił o jakiś awatarek na steam (czyli kwadrat) z Deathstroke'm z serialu Arrow. Chodzi mi o postać narysowaną/animowaną, a nie kadr z filmu czy zdjęcie (no chyba że jakoś fajnie będzie wyglądać :P). Nie musi być nicku, jakaś rameczka czy coś, żeby fajnie wyglądało, wedle Twojego uznania ;p

Za pracę mogę Ci dać czekoladę jak mnie w Krakowie odwiedzisz :D 

Lub ewentualnie kebsa w bułce na cienkim cieście z jagnięcinom, zestawem surówek + frytkami z młodych ziemniaków, wszystko polane arabskim ostrym sosem wymieszanym z odrobinką sosu tysiąca wysp.

Nie no, z tym kebsem żartuję, bo mnie nie stać ;/

Slade Wilson powiadasz :D

Edytowane przez swoozhie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.