Skocz do zawartości
n3lly

Potrzeba słuchawek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,  wczoraj grając w PUBG popijając energy drinka doszło do nie kontrolowanego. ... no dobra rozjebalem moje Logitech G430 :kappa:

Szukam nowych no więc piszę do was z prośbą o podanie propozycji.

Najlepiej jak opiszecie owe słuchawki i dlaczego są dobre

P.S nie ma limitu cenowego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam słuchawki Steelseries :). Przetestowałem parę z rodziny Siberia i naprawdę dobrze się sprawują. Znajomy ma też Arctis 7 i jest bardzo zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam Hyperx Cloud 1 lub 2, wygodne, wykonanie bardzo dobre, dzwięk też dobry (w 2 jest 7.1)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

razer kraken tanie wygodne razer mann o war bardzo dobry dźwięk tanie 400zl i są wygodne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam ci Hyperx Cloudy 1 i 2 posiadam 1 i są bardzo fajne , tłumią mocno i gdy ktoś jest obok a masz założone słuchawki to tej osoby nie słyszysz , słuchawki po 300 zł bardzo dobry dźwięk wygodne , zajebiste .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Steelseries arctis czy masz 3, 5 lub 7 dźwięk jest taki sam (7.1) różnią się tylko dodatkami a dlaczego są dobre? Gdy masz je na sobie najprawdopodobniej nigdy  nie spoci ci się głowa chyba że nie śpisz i grasz 24/7, posiadając je tak naprawdę nie odczuwasz że je masz są bardzo komfortowe do gry, kupując arctis 3 z tego co się nie mylę to dostajesz kabel mini jacka  ale można też kupić w wersji bluetooth, arcits 5 posiadają usb a arctis 7 są bez przewodowe 

Edytowane przez Mirai.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HyperX Cloud 2, kupiłem je już dwa razy (jedne rozwaliłem xD) i wszystko w nich jest perfekcyjne jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3M Peltor Optime II - H520A

Polecam, dobrze wygłuszają, jak już sprowadzisz dziewczynę na chatę to rodzicom mogą się przydać :kappa:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hyperxy :), jedynki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Logitech G933 Artemis - kupione

Do zamknięcia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 3.12.2017 o 11:51, swoozhie napisał:

3M Peltor Optime II - H520A

Polecam, dobrze wygłuszają, jak już sprowadzisz dziewczynę na chatę to rodzicom mogą się przydać :kappa:

no xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat został zamknięty przez moderatora.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post a administracja rozpatrzy to ponownie.

Z pozdrowieniami Administracja cs-placzabaw.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.