Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pewna osoba poprosiła mnie o to abym to napisał ponieważ ona nie może z pewnego powodu którego tutaj nie będę wypisywać, a mianowicie prosił mnie pan X żeby spytał o dodanie 128 tick na serwer. Z tego co sam wiem to raczej jest to nie możliwe ale nie zaszkodzi napisać. Ode mnie jeżeli maszyna uciagne to można dodać 102.4 tick czy jakiś tam o ile to coś da.

Plusy

Łatwiejszy bhop

Minusy 

Surf, a w sumie jego brak xD

Przepraszam, że nie ma to kolorów itp ale jestem mamą telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem na nie już wiela razy była ta propozycja ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Mohito napisał:

Ja jestem na nie już wiela razy była ta propozycja ...

Wiem :3 tylko ja jestem pośrednikiem tak naprawdę :P a kolega prosił mnie to napisałem pomimo tego że mu to próbowałem powiedziec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie tickrate przydał by się większy, ale ta zmiana wpłynęła by na różnych mapach na szybsze zdawanie map co szczerze nie jest za dobra, ale zważając na to że nawet dużo serwerów posiada 128 albo 102.4 tickrate to ciężko się nie którym przyzwyczaić m. in. mnie ale to było jak zaczynałem grać na tej serwerowni

Jestem w sumie na TAK można było by spróbować ale nie wiem czy do końca to wypali.

Ps. Dziwne trochę że graczom przeszkadza jakiś tickrate ja bym zmienił np bh bo strasznie laguje nawet nie aż przy takim wysokim pingu. Tym bardziej że ostatnio dziwne pingi ze strony serwera się pojawiają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kurwa ludzie, ledwo co dajecie rade robic mape na 64 a co jeszcze na 128 XD po pierwsze, usuniecie wszystkich topek, mozna by bylo wprowadzic 102 ale to dopiero po resecie rang, bo to nie ma sensu gdy ktos skillowal mape kilka godzin.. Swoja droga nawet nie wiecie jak sie na takim tr skacze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, kacperx1 napisał:

kurwa ludzie, ledwo co dajecie rade robic mape na 64 a co jeszcze na 128 XD po pierwsze, usuniecie wszystkich topek, mozna by bylo wprowadzic 102 ale to dopiero po resecie rang, bo to nie ma sensu gdy ktos skillowal mape kilka godzin.. Swoja droga nawet nie wiecie jak sie na takim tr skacze

Ta osoba wie i jest dosyć dobra w bhopa :P możesz się domyśleć kto to jest, mi osobiście tick rate jest hmm obojętny 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, ASzaz ^.^ napisał:

Ta osoba wie i jest dosyć dobra w bhopa :P możesz się domyśleć kto to jest, mi osobiście tick rate jest hmm obojętny 

Obojetny? XD, nie mam zamiaru sie domyslac kto to i pomysl szczerze, latwy bhop? skacze sie ciezej pod tym wzgledem ze masz speeda w sekunde, i trzeba umiec gdzies skoczyc, a 64 wystarczy umiec strefy, 102 bylby idealny, ani wolno ani szybko, ale to dopiero po resecie czasow bo pomysl sobie jak latwo pobic taka srke..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, kacperx1 napisał:

Obojetny? XD, nie mam zamiaru sie domyslac kto to i pomysl szczerze, latwy bhop? skacze sie ciezej pod tym wzgledem ze masz speeda w sekunde, i trzeba umiec gdzies skoczyc, a 64 wystarczy umiec strefy, 102 bylby idealny, ani wolno ani szybko, ale to dopiero po resecie czasow bo pomysl sobie jak latwo pobic taka srke..

Wróć wiem, że napisałem łatwiejszy mój błąd SZYBSZY bhop xD wiem że łatwo pobić wr w sumie za dużo w tym roboty aby kilka osób z topki bhopa SB fajnie poskakalo 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurwa ludzie, na 128 się nie da surfować jedyna opcja to 102.4 i chyba najlepsze wyjście z tej sytuacji. Nwm  dlaczego ludzie chcą 128 jak kurna połowa serwera nie zrobi nawet na 64, a 128 jest szybszy dynamiczniejszy i trudniejszy

Dziękuje 

Dowidzienia

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem na nie ledwo co skacze na 64 a juz chcecie mi 128 tickrate dodawac?

• Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawda jest taka, że gdyby wyłączyć wszystkim netgraphy to 95% graczy by nie zauważyła różnicy pomiędzy tr64 a tr128. Dla wszystkich liczą się tylko cyferki - jak więcej to na pewno lepiej.

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat został zamknięty przez moderatora.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post a administracja rozpatrzy to ponownie.

Z pozdrowieniami Administracja cs-placzabaw.pl

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.