Siara

Propozycja o usunięcie mapy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.Mam dla was propozycję usunięcia mapy awp_mapz . Spytacie się dlaczego , a ja wam przychodzę z odpowiedzią . Pierwszym powodem jest rozmiar tej mapy.Według  mnie na 18 osób jest zbyt duża.(Zazwyczaj i tak jest tam 5 osób , bo nikomu nie chce się na niej grać) Drugi powód to ta mapa ma zbyt słabe przeszkody przez co blokuje różne taktyki stosowane przez topowych graczy ONLY AWP . Według mnie jest wiele innych map , które dają mnóstwo funu , a ta dla większości daje zerowy.Jest grana przez to , że gracz , który pierwszy raz jest na only awp klika co popadnie lub co zaproponują inni gracze. I to by było na tyle .

SIARA

Edytowane przez Siara
brak widocznego podpisu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja tam bardzo lubię tą mapę, co prawda jest duża, ale świętnie się nadaje do strzelania przy pomocy 2x zoom'a. Zamiast płakać to potraktujcie tą mapę jako trening ;) 

• Zmieszany 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co prawda jest ciężka mapa do grania skilowego, ale mi jest to obojętne, bo nie jest praktycznie grana, a mimo wszystko czasem można zagrać coś innego dla urozmaicenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przedmiot wątku NIE został zrealizowany.

Temat został zamknięty przez moderatora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post, a administracja rozpatrzy to ponownie.

Z pozdrowieniami Administracja cs-placzabaw.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.