Skocz do zawartości
Rusek

Problem z dwoma monitorami windows 10

Rekomendowane odpowiedzi

Elo esportowe świry, mam pewien problem przy odpalaniu CS'a, mianowicie w momencie kiedy odpala mi sie csgo wszystkie ikonki z głownego monitora przeskakuja mi na drugi i nie moge przechodzic sobie kursorem pomiedzy pierwszy, a drugim monitorem ponieważ cs od razu jest zrzucany do paska. Przy innych grach typu PUBG, Fortnite tego nie mam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam drugiego monitora i nie jestem pewny jak to działa, ale może po prostu CS nie obsługuje takiej gry na pełnym ekranie, żeby przeskakiwać z myszką na drugi? W porównaniu do Fortnite i PUBGa to jest to dość stara gra. Jeśli nie dasz rady tego naprawić to odpal sobie grę w oknie i rozciągnij na cały ekran, wtedy powinno działać bez problemu ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Rusekw ustawieniach csa zmien sobie z"pełny ekran" na "pelny ekran. w ramce" jesli masz w jezyku angielskim bodajze "borderless" i myszka bedzie tylko wchodzila na drugi ekran gdy odpalisz esc inaczej by ci myszka uciekala z csa :D

Edytowane przez Milojzy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.