Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick i steamID:  LITO cs-placzabaw.pl

2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę:   Alfons cs-placzabaw.pl  STEAM_1:1:39025504

3. Data i godzina zdarzenia: 31.12.2017 11:09

4. Mapa:   jb_obama_v5_beta

5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane:  |5.1. Musisz wydawać jasne i zrozumiałe polecenia przez mikrofon. | 4.4. Nie zabijaj TT, którzy wykonują polecenia (jest to free kill). | 4.12. Za zabicie więźnia bez powodu należy się Free Day dla więźnia lub strażnik wpisuje kill w konsoli. Killa wpisuje się w takim miejscu gdzie TT nie ma możliwości podniesienia broni. Nawet po przyznaniu się strażnika do FK admin może wyciągnąć dodatkowe konsekwencje.

6. Opis sytuacji: Prowadzący rozpoczął zabawę gdzie było trzeba podać cenę owego przedmiotu kto źle odpowiedział powinien zginąć, wylosował osobę która "pierwsza powie " czyli każda osoba na zabawie powinna zgadywać cenę.  ( gdy był moment gdy ja podawałem to podałem 65 nwm czemu na demku tego nie było widać )

7. Proponowana kara:  admin wie lepiej

8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi (screenshot, film na yt lub vimeo; bez dowodu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia):  na pierwszym nagraniu będzie widać jak prowadzący robi fk itd. na drugim jak nie wpisuje killa oraz nie daje fd za fk

2 nag

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skarga została zaakceptowana i kara została nałożona.

Temat został zamknięty przez moderatora, 

jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy to ponownie.

Z pozdrowieniami Administracja cs-placzabaw.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.