Czy chcesz, abym został J-Administratorem AWP?  

40 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy chcesz, abym został J-Administratorem AWP?

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię, Nick, Steam ID.

Mam na imię Gabriel, mój nick w grze to ✪ GK I cs-placzabaw.pl oraz SteamID:  STEAM_1:1:162843459

2. Wiek i coś o sobie.

Jestem Gabriel i mam 15 lat. Mieszkam w województwie Śląskim w Dąbrowie Górniczej. Chodzę do 3 klasy gimnazjum i aktualnie "przygotowuję" się do egzaminu gimnazjalnego. Po ukończeniu gimnazjum planuję iść do prewencji policyjnej. Na tę serwerownie trafiłem prawie 7 miesięcy temu dzięki filmikowi na youtube, dla ciekawych link tutaj. Zaczynałem tutaj od olda, a w między czasie przeszedłem na superhero. Od dwóch miesięcy pełnię funkcję młodszego admina SuperHero, dziękuję @SUPER TIMOR jeszcze raz za danie mi szansy, na pewno jej nie zmarnuję. Niestety aktualnie superhero jest w dołku z którego próbujemy go wraz z timorem wyciągnąć.

3. Jakim dysponujesz czasem?

Niestety, wciąż niezmiennie tylko w weekendy powyżej 2 godzin.

4. Doświadczenie w administracji serwerem.

Od 2 miesięcy jestem młodszym adminem SuperHero.

5. Czy posiadasz mikrofon?

Oczywiście, posiadam mikrofon.

6. Czy dasz radę utrzymywać aktywnego VIPa?

Tak, dam radę utrzymywać aktywnego VIP-a bez najmniejszego problemu.

7. Twoja ranga w CS:GO.

Aktualnie @TheKnifer ma problemy z cerry-owaniem więc G4.

8. Ilość banów ze strony sourcebans.*

Dotychczas dostałem 3 bany.

9. Link do banów ze strony sourcebans.* 

10. Ilość godzin przegranych w CS:GO.

Łącznie mam przegrane 1867 godzin w csgo.

11. Znajomość Sourcemoda w/g skali - link

Oceniam swoją znajomość Sourcemoda na 5

12. Dlaczego ty?

Jestem osobą bezkonfliktową, która lubi pomagać. Odpowiadam z wielką chęcią na zadane pytania choć czasem tracę siły. Jestem osobą cierpliwą i (chyba) miłą. Mam doświadczenie w administracji i dużą wiedzę na temat serwerowni. Staram się brać udział we wszystkich wydarzeniach związane z tą siecią. Udzielam się też na forum poprzez prowadzenie aktualizowanej listy for na których można wstawić reklamę naszej serwerowni. Od pewnego czasu często przesiaduję na serwerze i staram się wprowadzać miłą atmosferę i czasami niestety karam za wyzwiska ze strony sourcebans. Niestety często na serwerze dzieją się rzeczy za które jako admin innego serwera nie mogę karać np. cheaty. Ostatnio niestety @Mirai,z którym już nie mam tak dobrego kontaktu, stracił admina :( , (Mirai wracaj na stanowisko!!) i wydaję mi się, że jest za mało adminów na tym serwerze. Co potwierdza narzekanie graczy na serwerze. 

13. Znajomość języka angielskiego. 

6/10

14. Link do Twoich statystyk z hlstats serwera, na który piszesz podanie.

• Lubię to! 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem jak najbardziej na TAK!!! 

GK to super człowiek jak i admin. Sprawdził się jako admin SH, zawsze służy pomocą i można z nim porozmawiać o wszystkim. Myślę że Gabryś nadaje się idealnie na to stanowisko i trzymam kciuki. :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dużo go widać na AWP. Jak były prezenty to w sumie cały czas. Dobry kandydat na admina tego serwera!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@GK. nie masz psychy wpisać na czacie 1.2.3.4.5.6 :kappa: , oczywiście na tak , spoko się z nim gada zarąbisty gość :D

Edytowane przez Mr Rooster

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na Tak.  Narazie rzygam csem i robię sobie przerwe, wiec z odzyskaniem admina będzie problem. Ale jeszcze tu wrócę. Powodzenia gkuś :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na TAK:

+ Aktywność na forum wyśmienita 

- Aktywność na serwerze no 32 h lecz nie jest aż tak źle 

+ Bardzo miły człowiek, pozytywny i co najważniejsze z dytansem do siebie 

+ Dobry pomysł na listę for

+ Jako G4 gra na prawdę dobrze uczy się dobrze, gra jak mg2 jakoś.

+ Ładnie i estetycznie napisane podanie.

+ Bardzo dobrze rozwinięty punkt 12 - szacun

Nie mam żadnych zarzutów :)

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdecydowanie na tak.

Poprzednicy już wszystko wyjaśnili i nie ma sensu, żebym się powtarzał, ale muszę Ci przyznać, że bardzo ładne podanie napisałeś :P

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jasne, że na TAK - GK dobry ziomek

+doświadczenie

+podanie

+zaangazzowanie w życie serwerowni

+aktywność na forum

-/+godzinki troszke, ale szybko nadrobisz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zapraszam Cię do kato xdd.Na tak 

+forum

+doświadczenie w administracji 

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 2.01.2018 o 17:45, Wiesiek napisał:

Bardzo ładne podanie przekonałeś mnie, jestem na TAK

Oceniasz osobe po podaniu? niezle, to tak jak ocenic w realu osobe czy jest fajna po wlosach x D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 minut temu, kacperx1 napisał:

Oceniasz osobe po podaniu? niezle, to tak jak ocenic w realu osobe czy jest fajna po wlosach x D

W sumie to wbrew pozorom często oceniasz ludzi po włosach, trafnym przykładem będzie stereotyp że blondynka jest głupia - dlaczego? bo jest blondynką. (To nie jest moje zdanie!) Dodam również że przecież po to jest podanie by ktoś nie grający na jakimś serwerze mógł się dowiedzieć czegoś o piszącym podanie oraz poprawnie go ocenić.

Co do GK. to trochę się znamy z forum i serwerów a  nie rozpisywałem się o jego osobie bo są osoby które znają go lepiej ode mnie :P i wiedziałem że ktoś się rozpiszę

np. @TheKnifer

• Lubię to! 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Wiesiek napisał:

W sumie to wbrew pozorom często oceniasz ludzi po włosach, trafnym przykładem będzie stereotyp że blondynka jest głupia - dlaczego? bo jest blondynką. (To nie jest moje zdanie!) Dodam również że przecież po to jest podanie by ktoś nie grający na jakimś serwerze mógł się dowiedzieć czegoś o piszącym podanie oraz poprawnie go ocenić.

Co do GK. to trochę się znamy z forum i serwerów a  nie rozpisywałem się o jego osobie bo są osoby które znają go lepiej ode mnie :P i wiedziałem że ktoś się rozpiszę

np. @TheKnifer

no ja tam nie mowie od razu ze blondynka jest glupia, jak tam uwazasz xD, z podania dowiedzialem sie o tym czyms sie interesuje, jak sie nazywa i ile ma lat wiec nie dalbym na tak/nie jakbym go nie znal.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wyczerpujące podanie, w którym jedynie czego mogę się przyczepić to styl pisma. ( to już tam moje subiektywne fantazje ) 

Ogólnie jestem na tak, ponieważ jesteś raczej pozytywną i AKTYWNĄ osobą.

Powdzenia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.