Skocz do zawartości
Wiesiek

Overwatch ban

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano mam stare konto z Overwatch banem i mam pare pytań

-co oznacza jeśli dostałem overwatch bana? 

-Czy działa on dokładnie tak samo jak VAC

-Czy da się jakoś ściągnąć / odwołać od overwatch bana 

Z góry dzięki z pomoc 

Edytowane przez Wiesiek
Proszę o usunięcie tego tematu z powodu powielenia tematów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra wilczek nastepnym razem skorzystam z tej magi, na how 2  play piszą że można sie od niego odwolac na stronie valve ze support nie rozpatruje takich zgloszen. 

Co do samego bana dostalem go na starym koncie za chuj wie co jakies 2.5 roku temu 

http://steamcommunity.com/profiles/76561198201962244

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do samego bana dostalem go na starym koncie za chuj wie co 

Pewnie za nic 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Wiesiek napisał:

Co do samego bana dostalem go na starym koncie za chuj wie

jakos nie wierze ze dostales za nic, napewno musiales miec jakiegos ahk albo co innego, szansa na dostanie ov za nic to praktycznie 0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, kacperx1 napisał:

jakos nie wierze ze dostales za nic, napewno musiales miec jakiegos ahk albo co innego, szansa na dostanie ov za nic to praktycznie 0

Nic nie pomogłeś, więc nie potrzebny post. Wiesiek tak jak mogłeś wyczytać od overwatchbana możesz się odwołać ale i tak ci pewnie nie odpiszą bo to valve. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Da sie dostac overwatcha za nic. 

Podam ci prosty przyklad. 

Gram na 3 monitorach, wszystko niby ok, gdyby nie to ze teoretycznie obraz powinien sie rozciagac, jednak zamiast tego na srodkowym monitorze widze to co kazdy gracz, a na lewy i prawym widze "dodatkowo" czyli mam wieksze pole widzenia. 

Teraz wyobraz sobie ze ktos mnie zglasza, gdzie jak stoje na dd2 przy samochodzie widze jednoczesnie longa, side A, mida.

Stojac na podescie na dd2 na B widze okno, drzwi, gTrup.

Typ idzie na Shift, a ja nagle sie odwroce wiedzac gdzie stoi i bania (ktos bez 3 monitorow nie bedzie wiedzial skad moglem wiedziec :D).

A co do tego co to jest VAC. 

VAC dziala mniej wiecej na zasadach antyvira, mozna dostac bana tylko wtedy kiedy ingerujesz w pliki gry, lub system wykryje dzialanie AIM bota. 

Jednym slowem nie da sie dostac VAC za nic, jak sie niektorzy tlumacza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, Lucyfer napisał:

Da sie dostac overwatcha za nic. 

No z tym się zgodze, dobrym przykładem jest scream, który dostal ov na smurfie.

20 godzin temu, Lucyfer napisał:

Gram na 3 monitorach, wszystko niby ok, gdyby nie to ze teoretycznie obraz powinien sie rozciagac, jednak zamiast tego na srodkowym monitorze widze to co kazdy gracz, a na lewy i prawym widze "dodatkowo" czyli mam wieksze pole widzenia. 

Yyy, nie. W csie jest ograniczone pole widzenia, które przy odpowiedniej liczbie monitorów się rozciąga, idąc za twoim sposobem można ustawić kilka/kilkanaście monitorów wokół siebie i widzieć plecy? No według mnie ;)

A apropo, od OV się nie odwołasz, dodatkowo zazwyczaj około dzień po dostaniu OV dostaje się VACA widocznego na profilu. No i Valve prowadzi politykę zerowej tolerancji cheaterów, czyli nawet jak ktoś włamie się na twoje konto i dostaniesz vaca czy coś w tym stylu będzie to twoja wina, bo w takim wypadku według valve źle zabezpieczyłeś konta, ale np. IZAK dzięki znajomości proplayerów i kontaktow z valve został odbanowy po tym jak na live ktoś grał odpalony na jego koncie.

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, MiSzCzU napisał:

No z tym się zgodze, dobrym przykładem jest scream, który dostal ov na smurfie.

Yyy, nie. W csie jest ograniczone pole widzenia, które przy odpowiedniej liczbie monitorów się rozciąga, idąc za twoim sposobem można ustawić kilka/kilkanaście monitorów wokół siebie i widzieć plecy? No według mnie ;)

A apropo, od OV się nie odwołasz, dodatkowo zazwyczaj około dzień po dostaniu OV dostaje się VACA widocznego na profilu. No i Valve prowadzi politykę zerowej tolerancji cheaterów, czyli nawet jak ktoś włamie się na twoje konto i dostaniesz vaca czy coś w tym stylu będzie to twoja wina, bo w takim wypadku według valve źle zabezpieczyłeś konta, ale np. IZAK dzięki znajomości proplayerów i kontaktow z valve został odbanowy po tym jak na live ktoś grał odpalony na jego koncie.

Zrobie ci potem zdj :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.