Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio się zastanawiałem co zrobić w takiej sytuacji która się bardzo często zdarza 

Ct mówi rozpoczynam zabawę w pierwszą i ostatnią reakcje i na tej zabawie obowiązuje totalny bezruch i mówi ostatnia reakcja kucnij po czym mówi ostatnia reakcja podskocz i wszyscy w czasie skakania  wstają  i tutaj nie wiem co robić  bo w regulaminie jest napisane 2.6. Podczas zabaw, które wymagają ruchu i obowiązuje totalny bezruch, można wykonać tylko ten ruch. a warden nie powiedział wstańcie tylko podskoczcie i nie wiem wtedy czy zabijać czy zostawiać jak widziałem to tylko demon zabijał za to że wstali lecz było to kilka miesięcy temu 

Edytowane przez Mirai.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Mirai. Musisz pamiętać, że polecenia się zastępują. Dobrym przykładem na to jest totalny bezruch:
1 polecenie: Idziecie po markerze na kucaka, 2 polecenie: Totalny bezruch. W tym momencie wszyscy kucali, ale mają prawo wstać (Oczywiście natychmiast, bez opóźnień, bo może być to odebrane jako ruch na totalnym bezruchu.) Powiedzmy 10 stoi i 3 kuca, wszyscy wykonują dobrze polecenie (o ile się nie ruszają).

Tak samo jest podczas tej zabawy, jak ktoś chce to wstaje po skoku. Jak nie, dalej może kucać ( wtedy jako warden możesz takiemu komuś powiedzieć, żeby wstał i dalej się bawił z resztą (Żeby nie było sytuacji w której jest ostatnia/pierwsza reakcja kucnij, kiedy ktoś kuca)).

• Lubię to! 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem tego samego zdania co wliczur. Jeżeli tt na ostatniej reakcji podskoczy i później przejdzie w stan kucania a reszta będzie stała to nie zabijasz nikogo. Zostawiasz tak jak jest możesz dać później polecenie wstańcie wszyscy lub kucnijcie wszyscy.

• Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta