MrRaven

Pochwała GK

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym pochwalić gracza GK za to, że jest zawsze aktywny i pomocny a również nie pierdoli się z delikwentami łamiącymi prawo :3 

• Lubię to! 1
  • Haha 1
  • Smutny 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ojjj :x Dziękuję. Na prawdę się staram i pomimo upadków, większych lub mniejszych, wciąż się angażuję w serwerownie. ;)  Dziękuję za pochwałę i do zobaczenia na serwerach. :x 

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam pewne obiekcje.. jakby to ująć krótko i treściwie.. hm. Otóż pewnego dnia siedziałem przed komputerem marnując resztki wolnego czasu zamiast na naukę, to na grę. Grałem jak poparzony na swoim super serwerku, na którym nieprzerwanie gra multum osób. Tak, był to serwer surf+klasy. W pewnej chwili ktoś powiedział do mnie "EJ, SUPER TIMOR!", i wtedy mnie natchnęło.

Z miejsca, jak dzik w lesie ruszyłem przemierzać bezkresne otchłanie internetu poszukując odpowiedniego. Po paru minutach udało mi się go znaleźć. Oto on : piękny, prosty, przejrzysty, a zarazem pochłaniający i intrygujący. Nie czekałem zbyt długo.. mój wzrok skierowany w jeden punkt.. instynktownie przesunąłem szybko, płynnie i pewnie myszkę. Kliknąłem swoimi niegodnymi, brudnymi paluchami w przepiękny przycisk .. "pobierz". Gdy znalazł się na moim dysku twardym, oczekiwałem na najbardziej stresujące. Jednak nie było tak, jak podejrzewałem. Bez problemu otrzymałem pole do działania i wstępne instrukcje. Gdy po raz pierwszy moim oczom ukazało się menu wyboru, ujrzałem przepiękną retrospekcję.. poczułem się znów jak kiedyś - beztrosko i swobodnie. Łzy nie tyle co się zakręciły, ale zaczęły lać się strumieniami z moich oczu. Chciałem tego, pożądałem tego. Lada moment, a na moim nowym serwerze Super-Hero pojawili się pierwsi gracze, również pierwsze bugi. Po krótkiej analizie i próbach naprawy wyobraziłem sobie, co będę robił przez najbliższe dni, miesiące.. lata. Chciałem nawet z tego żyć, ale potrzebowałem pomocy. Zaprosiłem więc @GK., aby urozmaicił swoją osobą serwer, i pomógł popchnąć go w nieskończone morze chwały. 

Oczywiście wszystko spier*olił, serwer stoi pusty a nikomu nie chce się czterech liter ruszyć, aby cokolwiek zrobić.

Nie polecam, oj nie polecam.. 

kłamałem, jak coś. polecam.

jak chcecie sobie zniszczyć urealniane marzenia..

• Lubię to! 2
  • Haha 5
  • Smutny 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No nie wiem za co ta pochwała... 15 minut temu chciał ze mną grać ale uciekł i nie zagraliśmy ! Bardzo mnie to zabolało Gabrielu ;/

Spoiler

Z tym nie żartowałem, ale rzeczywiście należała mu się ta pochwała :x:ph34r:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gk kozak i to jeden z najaktywniejszych, a co do wypowiedzi @SUPER TIMOR Jak ty powinieneś opowiadania pisać. 

Edytowane przez bassew
  • Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja się tu dołączam, bo się z nim się fajnie gra na Battle Royale :D

no i ogólnie mega spoko gość.

• Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Temat został zamknięty przez moderatora.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post a administracja rozpatrzy to ponownie.

Z pozdrowieniami Administracja cs-placzabaw.pl

• Zmieszany 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.