Skocz do zawartości
g5wicu

Problem z serwer ARENY 1VS1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Problem jest następujący, po resecie serwera większość graczy ma po 120-150 pingu (łącznie ze mną, przed resetem był normalny 27-30 ping) oraz tickrate znowu wrócił na 64, przed resetem był na 128.

SV jak to sv dalej skacze, do tego akurat można było się przyzwyczaić bo to norma dla arenek.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi tam ping nie skacze ale rzeczywiście od czasu do czasu są ścinki a na arenkach to potrafi przeszkadzać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak już to mniejszość, graczy a nawet znaczna mniejszość. W przypadku gdyby był to błąd ze strony serwera  każdy by miał ping a nie tylko kilka osób. Var i Sv już nie jest tak kłopotliwe jak kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Var i Sv dalej są uciążliwe, ale pingu większego niż 40 nigdy nie uświadczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym powiedział, że nawet nie widac varu i sv, ale lagi są (pewnie od przeciążenia maszyny) i na serwerze tego typu zniechęca to niestety graczy do grania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz nie widać, ale po godzinie 20 kiedy na serwerze jest maksymalna ilość ludzi problem ten pojawia się notorycznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.