Skocz do zawartości
Lucyfer

Kradzież konta

Rekomendowane odpowiedzi

Opisane prawie jak w "Sztuka podstępu" Kevina Mitnicka (polecam jak ktoś lubi takie klimaty). Poradnik spoko, bardzo profesjonalnie opisane, sam ostatnio odzyskiwałem konto w LoL'u, mam połączone konta mail na zasadzie odzyskiwania, polecam jak ktoś się boi o swojego maila.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, bassew napisał:

Opisane prawie jak w "Sztuka podstępu" Kevina Mitnicka (polecam jak ktoś lubi takie klimaty). Poradnik spoko, bardzo profesjonalnie opisane, sam ostatnio odzyskiwałem konto w LoL'u, mam połączone konta mail na zasadzie odzyskiwania, polecam jak ktoś się boi o swojego maila.

Czytałem wszystkie jego książki, kiedy zaczynałem przygodę z komputerami (w wieku około 12lat) jeszcze zanim zostałem informatykiem był moim tak jakby idolem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam ma ESET'a do 2020 roku :)

Polecam kazdemu!

Dobry poradnik!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Lucyfer napisał:

Czytałem wszystkie jego książki, kiedy zaczynałem przygodę z komputerami (w wieku około 12lat) jeszcze zanim zostałem informatykiem był moim tak jakby idolem :)

Właśnie wyczułem "styl", sam czytam sporo jego książek, właśnie niedawno kupiłem "sztuke podstępu" i tak mi się skojarzyło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja podpowiem, że ściąganie antywirusów na zasadzie cracków jest nieopłacalne. Dla przykładu weźmy ESET'a. Na darkwarezie jest mnóstwo linków, w necie jeszcze więcej kluczy i ok.

Ale twórcy programów, tak jak jest to w przypadku tokenów w cs'ie banują nielegalne klucze i nawet nie wiemy do końca kiedy program przestaje nam działać tak, jak byśmy tego chcieli. Sam padłem swojego czasu "ofiarą" takiego czegoś. Poza tym, nie mamy co liczyć na support i inne tego typu rzeczy. Także jak chcemy być traktowani fair, to bądźmy fair.

Jak chcesz kogoś oscamować i ukraść mu konto, sam prędzej czy później padniesz ofiarą kogoś innego :-) 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mega poradnik, szanuje za to, ze chcialo Ci sie wlozyc tyle pracy w cos takiego :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.