Skocz do zawartości
MuDzYnMoNsTer

Wysoki, stały ping

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie od jakiegoś czasu mam wysoki ping w cs:go. Po 100 na rankedach i 150 no oldzie, na Speedtest jest wszystko dobrze (jak odpale kompa to podeślę wynik). Nie wiem o co może chodzić, komputer oczywiście jest podłączony przez kabel. Aha i dodam, że nie wiem jak to wygląda w innych grach, jak będę pamiętać to zobaczę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem ten sam problem, tylko, że wynik na speedtest nie był zadowalający. Możesz mieć złe dns'y ustawione.

Podsyłam pomoc - https://www.download.net.pl/jak-zmienic-serwery-dns-na-serwery-od-google/n/2161/

Jeżeli nie pomaga, zalecam się skontaktować z dostawcą. Mi to nie pomogło, ale może Tobie pomoże. W moim przypadku trzeba było wymienić kable. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na 4fun wczoraj i przed przed wczoraj miałem ping 140 a na serwerze np. superhero 20-30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WYNIK jest taki jak powinien, mam do 80/8 mbps. Sprawdzę jeszcze czy pomoże zmiana DNS i dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po ustawieniu DNS jest lepiej, ale nie tak jak było wcześniej :|.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może sumsiod podpial się do twojego internetu xDD

A próbowałeś restart? xDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Somsiad na pewno nie xDD. Próbowałem już restartów, ale bez żadnych rezultatów. Wszystko było git, aż tu pewnego dnia na rankedzie po 100ms i oldzie 150ms, tak ni z tąd ni z owąd :D, ale teraz na szczęście jest nawet, nawet.

Edytowane przez MuDzYnMoNsTer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 1/31/2018 o 06:17, MuDzYnMoNsTer napisał:

Ogólnie od jakiegoś czasu mam wysoki ping w cs:go. Po 100 na rankedach

mm_dedicated_search_maxping 69 :kappa:

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.