Skocz do zawartości
APAP

Iceek Nie Ma Umiaru V2 #SZOK #ZASKOCZENIE

Czy Iceek powinien byc adminem Jaila   

29 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy Iceek powinien byc adminem Jaila

• Nie
    • Ty chyba zgrzany na dynie jestes
    • No pozostaje mi napisac XD

Rekomendowane odpowiedzi

Zwyzywal nas od smieci i jeszcze idzie na admina Jaila to jest niedopuszczalne skandal na serwerach Placu Zabaw.
fycrcHY.jpg

Edytowane przez APAP
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
  • Haha 5
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema Iceek! :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Smutek, żal i rozczarowanie.

Mamie też się chwalisz jakimi tekstami kolegów podrywasz?

A poważniej to nie wiem w ogóle po co ten temat tu się pojawił. Sugerowałbym jakiemuś modowi usunięcia tego tematu.

Iceek może i nie wypowiadał się tutaj do końca właściwie i można go za to upomnieć, ale jest to prywatna rozmowa, która w życiu nie powinna ujrzeć światła dziennego więc tak trochę "Smutek, żal i rozczarowanie." 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Merxy. ja tam nie wiem ale kolegów w przeciwieństwie do Ciebie nie podrywam ale możesz tekstem rzucić jak chcesz :> 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@APAP a tak właśnie to wygląda...

No sorry, ale jak ktoś się chwali prywatną konwersacją no to tak troszeczkę niesmacznie to wygląda.

Zresztą co ja tam wiem...

Nie jestem jakimś wielkim sławnym gościem z youtube'a, który ma miliony like'ów i punktów reputacji więc rozumiem, że nie mam prawa się wypowiadać i kwestionować słów bóstwa połowy osób tutaj zgromadzonych, ale niestety samobójczo zdecydowałem się wypowiedzieć swoje zdanie i teraz oto czekam na śmierć.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Merxy. sooooooo fcking sad. Nie jestem sławny gościem z yt nie mam milionów lajków i pkt reputacji 144 to nie jest jakiś kosmos jak sam za swoje wypowiedzi masz 84. Jak chcesz to se kwestionuj nie wiem gdzie masz zakaz więc lul. A jak chcesz się zabić to przecież nie bronie tutaj to pogChampik i elo

Edytowane przez APAP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu nie chodzi @Merxy. o to że nie masz subow i like'ów na YouTube, tu chodzi o to że jesteś dojczem dlatego nie masz prawa do głosu :D <3 <3 

• Lubię to! 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat został zamknięty przez moderatora.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post a administracja rozpatrzy to ponownie.

Z pozdrowieniami Administracja cs-placzabaw.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.