Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zapytać, czy nie uważacie, że władca jest zbyt OP? zatrzymywanie w locie jest ogólnie spoko, fajny pomysł ale 5(?) sekund to chyba drobna przesada. Osoba grająca władcą może Cię zamrozić zjeść obiad, wyjść z psem i ewentualnie potem Cię zabić... Biorąc pod uwagę, że taka osoba gra z novą, która jest na niemal każdej mapie osoba taka ma chyba z 70% na zamrożenie... Co o tym sądzicie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgadzam sie, Władca Elementów bardzo mocny. 5 sekund stuna, gwarantuje smierc, gdziekolwiek bym nie był. Glock daje mu mocnego kopa w połączeniu z obrazeniami po wymaxowaniu inta. Nawet snajper ma małe szanse 1v1, bo rozrzut obrażen z awp jest losowy. Moim zdaniem do zmienienia:

broń dodatkowa

czas zamrożenia 

bonus od inteligencji

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest to klasa S-VIP w końcu czegoś od niej trzeba wymagać, po co zmieniać broń jeżeli ma scouta który zabija na 2 lub 3 strzały i glocka którym musisz walić ze 3 strzały w głowę.Klasa jest dobra i powinna taka zostać, lepsza opcja było by ulepszyć inne klasy niż teraz osłabić władcę większość osób S-Vipa kupiła właśnie pod ta klasę moim zdaniem zbyt duże rozczarowanie w oczach gracz :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak dla mnie to też nie widze powodu dla którego ta klasa powinna być osłabiana. Niewielu graczy ma s-vipa a Władcą Elementów grają może 1-3 osoby. W dodatku gdyby dostał on nerfa. To s-vip na surfie byłby zupełnie nie opłacalny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Za tą klasę płacisz ok 50zł, więc nie może być słaba bo jaki byłby w tym sens? Nerfy nie potrzebne, ponieważ jak ktoś jest unlucky to i tak nie zamraża tak często. Raczej zbuffować inne klasy niż tą osłabić. Takie moje zdanie, niech się reszta wypowie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od siebie dodam, że w ogóle ta klasa nie sprawia mi problemów, po za pojedynczymi sytuacjami gdzie zostawałem zamrożony w locie od strzału w plecy i nie miałem zupełnie jakiegokolwiek pola manewru, ale zdarza się to sporadycznie, że nawet nie jest to zauważalne. Sytuację 1v1 też nie są problemem, bo zawsze można szybko zmienić broń na jakąś automatyczną skoro i tak przeważnie 1 minuta to szukanie się po mapie, i jedynie na mapie colos władca jest bardzo mocny, więc nie widzę sensu nerfienia tej klasy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Grając tym nowym ,,Władcą Elementów" czyli Klasą Testową czułem się jak bym grał zwykłą klasą bez specjalnych mocy, na 4 rundy nie zamroziłem nawet 1 osoby z podpaleniem jest podobnie lecz trochę lepiej.Jeżeli ten nowy władca zostanie wprowadzony Klasy VIP będą lepsze od S-Vipa.Skromnym zdaniem Władce zostawił bym takiego jaki jest lecz zmienił tylko bronie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę, że można podkręcić czas zamrożenia na 2 s i delikatnie szanse na samo zamrożenie. Podpalenie, w moim odczuciu, jest okej. Jak już podpali, to na troszkę dłużej co rekompensuje ze rzadziej może wpaść. Jedyne czego nie jestem sam do końca pewien to zmiana glocka na petkę i odwrotnie. P250 zabija na hita w głowę, co przy no spreadzie jest dość kuszące, ale spamowanie z glocka i liczenie na szansę ze akurat wpadnie przy duzym zapasie ammo, robi z tego klasę bez jakiejkolwiek frajdy i potrzeby sfocusowania a chyba nie chcemy klasy czysto pay to win

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

5 sekund to zdecydowana przesada. Klasa Kosztuje 50zl więc na być zajebista. SVIP kosztuje 50, nie sama klasa. To, że jest SVIP klasą nie znaczy, że ma być super hiper ponad innymi klasami. Nie powinna robić pro graczy z no-skilla. Propozycja częściej, ale krótszy czas byłaby zdecydowanie spoko. 

Edytowane przez JJ Joker

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na surfie nie ma "s-vip". Chodzi mi o to, że svip jest na jailu, a na surfie jest to coś extra dla graczy jaila. Tzn takie coś mamy w głowie. Nie robimy klas svip po to, żeby ktoś na surfie je kupował bo za 50zl oczekiwałby czegoś OP, a nie chcę mu tego dawać. Chcę dać coś ciekawego, czym klasy zwykłe nie będą mogły się popisać. 5s to stanowczo za dużo. Może dwie sekundy ale nie zamrożenia, tylko takiego spowolnienia prawie do zera? Zależy kto ile będzie miał kondycji :D

Do tego broń. Przedyskutujcie tu proszę kwestie broni jeszcze, bo nadal nie wiem co byłoby dla tej klasy odpowiednie. Ma nie być OP, ma być fajna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No coś na wzór slowmoution (chuj wie jak to sie pisze xd) byłoby całkiem spoko. Nawet zamrożenie jest lux byle nie te głupie 5 sekund bo to dramat jest. Co do broni możnaby nawet pokusić sie o nove, chociaż mogłoby to być zbyt OP.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proszę o test. Policzcie ile dokładnie jest śladów na ścianie po strzale z novy. Jak znajdziecie ilość i mniej więcej z danej odległości recoil, to sprawdźcie, czy gracz może otrzymać np tylko z jednego pocisku i czy z trzech. Plugin działa tak, że przy otrzymaniu obrażeń od innego gracza wywołuje funkcję. Więc jeżeli podczas jednego strzału dostaje np 4 razy obrażenia, to plugin przejdzie 4 razy. Mógłbym dodac tam blokadę czasową bez problemu, ale i tak nie mam kompa to chociaż dowiemy się, czy ta nocą rzeczywiście jest taka OP. Z wyników będziemy mieli podstawę do nowychklas i przerobienia itemow, bo np miotacz lodu z mocą to potęga przy zalozeniu, że plugin przechodzi np 4 razy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siema

Wg. władca elementów powinien mieć tec-9 i np. famas w powietrzu nie miałby szans trafić wroga tak jak z full auto z glocka wiec nie byłby taki op. Co to kwesti zamrozenie czy slow-mo to chyba jednak zamrozenie na skromne 2s i większe na to szanse.

Pozdrawiam ;)

Edytowane przez Łowca Mrówków BURAKOMAT.PL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 8.02.2018 o 21:16, SUPER TIMOR napisał:

Proszę o test. Policzcie ile dokładnie jest śladów na ścianie po strzale z novy. Jak znajdziecie ilość i mniej więcej z danej odległości recoil, to sprawdźcie, czy gracz może otrzymać np tylko z jednego pocisku i czy z trzech. Plugin działa tak, że przy otrzymaniu obrażeń od innego gracza wywołuje funkcję. Więc jeżeli podczas jednego strzału dostaje np 4 razy obrażenia, to plugin przejdzie 4 razy. Mógłbym dodac tam blokadę czasową bez problemu, ale i tak nie mam kompa to chociaż dowiemy się, czy ta nocą rzeczywiście jest taka OP. Z wyników będziemy mieli podstawę do nowychklas i przerobienia itemow, bo np miotacz lodu z mocą to potęga przy zalozeniu, że plugin przechodzi np 4 razy.

na szybko z tego co pamiętam, na stojąco bezruchu 3-4 ślady z dobrym skupieniem. W skoku rosło do 6-7 w średnim skupieniu, natomiast w locie to i 9 szło naliczyć z małym skupieniem.
Wnioskuję ze z 4-5 strzałów z novy idzie przyjąć max na ciało jak sie za kimś uganiamy w locie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ale to na ścianie, czy w cialo? Interesuje mnie tylko pozycja w bezruchu. Im dokładniej to sprawdzicie, tym większa szansa na polepszenie jakości serwera. No dalej admini, to kilka minut roboty..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Leci stałe 9 kul, z bliska strzelając zawsze 3 lecą w jedno miejsce czyli w środek reszta randomowo z dalszej odległości oraz podskoku lecą wszystkie randomowo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta