Skocz do zawartości
yakub73

Demon nadużywa admina :)

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick i steamID: yakub STEAM_0:0:205855832

2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę: DemonPrędkości STEAM_0:0:145742591

3. Data i godzina zdarzenia: 11.02.18; ok. 17

4. Mapa: jb_mountaincraft

5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane: Nadużywanie admina

6. Opis sytuacji: Demon najpierw ustawił firebomb'a na Heniu bez powodu, Gdy Henio poszedł do medyka, aby się wyleczyć Demon odpalił na nim firebomb'a 2 raz (znowu bez powodu). Jak Henio wział terrorystów na mapę zachciało mi się pić więc sięgnąłem po wodę stojącą obok i nie widziałem, że wszyscy rzucili się na wardena, ani tym bardziej kto go zabił. Po tym jak tt zabili Henia, Demon ustawił na mnie timebomb'a i po 10 sekundach zginąłem. Gdy zapytałem się dlaczego mnie zabił uznał, że była to współpraca z tt.

7. Proponowana kara: Degrad :)

8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi: 

Przed chwilą wrzuciłem film, więc jest niska jakość. Za chwilę powinno być 720p :)

• Lubię to! 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niestety ale demonowi chyba się spodobało i stwierdził, że cie wysadził xD

Ale co racja to racja Demon nadużył admina, więc skarga słuszna XD

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra no to tak, każdy z was został wysadzony za złamanie regulaminu.

Henio - nie zabrałeś terrorystów na mapę, oraz chciałeś ostatnich czterech żyjących zabić przed celami w zabawie "Achtung". 

Yakub - myślisz że nie wiem w co grasz? Nie macie psychy zabić Henia... po tak wypowiedzianym zdaniu odwracasz kamerę, aby terroryści mogli sobie spokojnie zabić wardena po czym przejmujesz prowadzenie i pozwalasz wszystkim buntownikom wrócić nawet jeśli ruszali się na pozycji buntu. Przypominam na pozycji buntu obowiązuje totalny bezruch i kolega mógł go zabić.

Co to tego że użyłem explode zamiast slay, miałem po prostu bliżej. Co to tego się zgadzam i się przyznaję bez bicia. 

Edytowane przez DemonPrędkości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Degradacja demona nie jest dobrym wyjściem bo bez niego old zostanie kompletnie pozbawiony adminów

Aa i takie "nie macie psychy zabić wardena" podchodzi pod namawianie tt do buntu za co powinien być długi ban  tak ze 100 rund;)

Edytowane przez Shnycel
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, DemonPrędkości napisał:

Nie macie psychy zabić Henia...

Bo jak się powie jedno zdanie dla beki to od razu timebomb'a trzeba dać.

odwracasz kamerę, aby terroryści mogli sobie spokojnie zabić wardena 

Nie odwróciłem kamery tylko puściłem na chwilę myszkę, bo mnie w gardle suszyło i chciałem się wody napić.

czym przejmujesz prowadzenie

Jak warden zginął to co miałem zrobić? Może kill'a wpisać? Jak Henio umarł to chyba logiczne jest to, że przejąłem prowadzenie.

8 minut temu, DemonPrędkości napisał:

czym przejmujesz prowadzenie i pozwalasz wszystkim buntownikom wrócić 

Jak nie widziałem, który się zbuntował to chyba nie będę wszystkich jeden po drugim zabijał?

9 minut temu, DemonPrędkości napisał:

nawet jeśli ruszali się na pozycji buntu.

Ja mu nie pozwoliłem wrócić. To, że ct'ek go zrespił to jego problem. Nie miałem nic przeciwko temu, że go zabił, ale jak dla mnie zabijanie za takie byle gówno nie ma poprostu sensu - stąd moja reakcja :)

11 minut temu, DemonPrędkości napisał:

Przypominam na pozycji buntu obowiązuje totalny bezruch

O i tutaj doskonale widać jak znasz regulamin. Totalny bezruch na kucaka?

Na oldzie gra się 4fun, a nie spina dupę jak się komuś wrócić pozwoli. Wyluzuj trochę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Shnycel napisał:

Jak demon dostanie degrada to old zostanie bez admina

Większość czasu jak ktoś łamie regulamin czy wyzywa admina nie ma na serwerze więc wielkiej różnicy to nie zrobi :)

14 minut temu, Shnycel napisał:

Aa i takie "nie macie psychy zabić wardena" podchodzi pod namawianie tt do buntu za co powinien być długi ban ;)

Kolejny co ma problem, bo się jedno zdanie powie dla beki. Jakbym chciał ich namówić do buntu powiedziałbym im wprost, żeby zabili wardena. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gościu jedno zdanie? Co chwile tego typu akcje z tobą, że w zdaniu dla beki magicznie ginie warden i wszyscy wracają bo przejmujesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, DemonPrędkości napisał:

Gościu jedno zdanie? Co chwile tego typu akcje z tobą, że w zdaniu dla beki magicznie ginie warden i wszyscy wracają bo przejmujesz.

Jak się do nich plecami odwraca i nie umie prowadzić to nic dziwnego, że się ginie. Po raz 2 ci napiszę, że nie widziałem kto go zabił więc buntownicy nie wracali nawet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
45 minut temu, DemonPrędkości napisał:

Dobra no to tak, każdy z was został wysadzony za złamanie regulaminu.

Henio - nie zabrałeś terrorystów na mapę, oraz chciałeś ostatnich czterech żyjących zabić przed celami w zabawie "Achtung". 

Yakub - myślisz że nie wiem w co grasz? Nie macie psychy zabić Henia... po tak wypowiedzianym zdaniu odwracasz kamerę, aby terroryści mogli sobie spokojnie zabić wardena po czym przejmujesz prowadzenie i pozwalasz wszystkim buntownikom wrócić nawet jeśli ruszali się na pozycji buntu. Przypominam na pozycji buntu obowiązuje totalny bezruch i kolega mógł go zabić.

Co to tego że użyłem explode zamiast slay, miałem po prostu bliżej. Co to tego się zgadzam i się przyznaję bez bicia. 

Winny się tłumaczy :D

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, @__dopexaxx_ napisał:

Winny się tłumaczy :D

Z choinki się urwałeś? Masz dwa posty z tego wszystkie pod tym tematem. Wyjaśniam sytuację a na końcu gdybyś doczytał przyznaje się. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako admin też wolę stosować kary typu timebomb/freeze/blind itp.(po coś one są). W pierwszej sytuacji jeżeli warden rzeczywiście nie zabrał tt na mapę po komunikacie "zabierz ich na mapę" admin mógł zareagować (zrobił to w oryginalniejszy sposób niż !ctban ogóras_co_nie_umie_prowadzić 20). W drugiej sytuacji gdzie namawiasz do zabicia wardena (tak jest to namawianie) admin również mógł wyciągnąć konsekwencje. 

39 minut temu, yakub73 napisał:

O i tutaj doskonale widać jak znasz regulamin. Totalny bezruch na kucaka?

Pozycja buntu - należy kucnąć, patrzeć się maksymalnie w dół i zachować w tej pozycji totalny bezruch.

Uwierz mi, że jakby jakiś admin nie znał regulaminu to by go nie było w owej administracji :-)

Ale sobie tutaj powarnowałem hehe

• Lubię to! 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się w 100 procentach z Demonem i Dakoo. W dodatku, chciałbym nadmienić, że mikrofonu używasz tylko wtedy, gdy chcesz powiedzieć coś ważnego, a nie przerywasz w prowadzeniu i rozkojarzasz TT. Za to dorzucił bym Ci kilka rundek. Demon jest świetnym adminem, a Ty śmiesznym prowokantem. Kilka razy rozmawialiśmy już na ten temat, mam nadzieję, że w końcu Adi się obudzi i wyleczy OLD'a z Ciebie. Pozdro

• Lubię to! 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem to, że chciałeś ukarać Henia i yakuba za łamanie regulaminu, ale według mnie sposób, w który to zrobiłeś nie jest w porządku. Za łamanie regulaminu w CT powinno się raczej dawać CT bany i to po przeprowadzeniu rundy przez gracza (oczywiście są wypadki, gdzie trzeba zareagować natychmiastowo), a nie psuć rundę reszcie TT i zabijać prowadzącego (w przypadku yakuba nie było żadnego powodu, żeby zrobić to w trakcie trwania rundy, spokojnie mogłeś to zrobić później - zwłaszcza, że yakub umierając zostawił broń tak blisko TT, że bez problemu mogli się oni zbuntować). Pewnie nie chciałeś go za to banować, ale w tym wypadku lepsze byłoby nawet te 5 rund ctbana od zabijania go przy TT (a może złamałby jeszcze w jakiś sposób regulamin, to by się dołożyło :v).

W przypadku Henia rozumiem, że chciałeś mu pokazać, aby zabrał TT na mapę - no ale bez przesady, zostawiać mu 1 hp, kiedy stoi on bardzo blisko TT? Masz tyle możliwości - napisanie na czacie na czerwono, napisanie na środku ekranu, nawet zrespienie się i po prostu mu to powiedzenie - więc podpalanie go to według mnie jest beznadziejny pomysł.

Co do nadużywania mikro przez yakuba to się zgadzam, dużo prowokacji w stronę graczy TT, aby zabili Henia :V

• Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Revins elegancko wyjaśnił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skarga została odrzucona.

Możliwe powody:

- brak dowodu w postaci filmu na youtube lub screena

- dowód nie potwierdza winy oskarżonej osoby

Dowód musi być w postaci filmu na youtube lub screena. Dowodem nie może być zeznanie świadka lub link do pliku z demem.

Dodatkowo może zostać nałożony warn w postaci 10% ostrzeżenia za brak dowodu w skardze.

Z pozdrowieniami Administracja cs-placzabaw.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.