Skocz do zawartości
YT | Mlek0

[BUG] Zombie Escape - Reset Rangi co Runde

Rekomendowane odpowiedzi

1. Opis błędu:

Witam . Mianowicie , na serwerze Zombie Escape , co mapę resetuje się ranga i !RPG

2. Okoliczności i powtarzalność:

Reset rangi występuję co zmianę Mapy.

3. Godzina:

Bug występuję cały czas dzisiaj , o bugu dowiedziałem się około godziny 15.30/16.00 , gdy wszedłem na serwer.

4. Komunikaty i konsola

Żadne komunikaty nie występują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy dobrze mówię ale restart rang był z powodu dodania klas vip I mam pytanie czy to było celowe czy zbugowało się ? Proszę o informację

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie był spowodowany dodaniem klas VIP tylko innymi zmianami. Klasy VIP nie zostały dodane, a przywrócone.

Reset rang i rpg co rundę zdecydowanie nie był zamierzony.

@Adi naprawi sprawę jak się pojawi bo zapewne jest to mała usterka i podejrzewam z czym jest związana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powinno już być OK. Może rank i rpg się nie wczytywał, ale zdobyte doświadczenie było w dalszym ciągu zapisywane do bazy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przedmiot wątku został zrealizowany.

Temat został zamknięty przez moderatora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post, a administracja rozpatrzy to ponownie.

Z pozdrowieniami Administracja cs-placzabaw.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak w zasadzie to nie resetuje się co mapę, a co rundę. Jak się wejdzie to przez pierwszą rundę ma się swoją starą rangę,a potem zmienia się ona na s1. Dodatkowo nie jest to tylko ranga, ale też cały system rpg.

Wiem, że zdarzają się wyjątki od tej zmiany po 1 rundzie bo był jeden gościu który przez kilka rung miał g3, ale nie wiem co robił innego. Możliwe, jednak, że po prostu wychodził i wchodził na serwer co rundę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejna wersja wgrana. Czy problem nadal występuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przedmiot wątku został zrealizowany.

Temat został zamknięty przez moderatora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post, a administracja rozpatrzy to ponownie.

Z pozdrowieniami Administracja cs-placzabaw.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.