Skocz do zawartości
cs-placzabaw.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko mi przychodzi pisać to pożegnanie, ponieważ wiem że będzie to ostatnie. Spędziłem tutaj 3 lata i 8 miesięcy. Zaczynałem jako gówniak bez mutacji, skończyłem jako administrator. W sumie to nie spodziewałem się na początku, że będę w stanie dobrze poprowadzić rundę, a co dopiero być specem od tego trybu. Nadszedł ten czas gdy muszę się pożegnać z tym miejscem, które w jakimś sensie było moim wirtualnym domem, bowiem spędziłem tu na prawdę sporo godzin (na pewno więcej niż przed nauką :piesel:). Dziękuję wszystkim za wspólną grę, a przede wszystkim osobom z którymi grałem tak do końca 2016 roku, bo wtedy tu był prawdziwy plac zabaw gdzie dało się pośmiać ze wszystkimi na serwerze, a teraz to nie to samo. Jakby to powiedział Janusz "Kiedyś to było kurła" no ale nie będę mierzył wszystkich tą samą miarą, bo pare osób z współczesnego jaila mi zostanie w pamięci. Nie zamierzam ich wymieniać po nicku bo wiem, że o kimś zapomnę, ale tych których szanuję i dobrze wspominam to wiedzą o kogo chodzi. Także już kończąc trzymajcie się. Peace y'all!

P.S. Przydaliby się admini na jaila, bo dwóch aktywnych nie wystarczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dakoo? ŁAJ?! Szkoda, że tak ogarnięta i dobra osoba odchodzi. :/ No cóż, fajnie się grało na codmodzie! Powodzenia w życiu! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Heh który to już raz :P 

Ja tam się żegnać z tobą nie będę, bo wiem że któregoś pięknego dnia i tak wrócisz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co prawda to prawda, nigdy jakoś się nie lubiliśmy jednak byłeś jedna z bardziej ogarnietych osób jakie kojarzę z JB. Wracaj szybko :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta