Skocz do zawartości
Shnycel

GTA V

Dobry pomysł ?  

13 użytkowników zagłosowało

1. 1. Dobry pomysł ?

• Tak
      8
    • Nie
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w tym temacie chciałbym zaproponować stworzenie nowego serwera z gry GTA V 

serwer miałby polegać na odgrywaniu HARD RP(role play)

Dla tych którzy nie wiedzą na czym to polega i z czym to się je 

Spoiler

Role Play (RP) - odwzorowanie realnego rzeczywistego życia w grze opartego na mechanikę gry. Polega na wcieleniu się w wirtualną postać człowieka i prowadzenia jej przygody tak jak sobie ją wymyślimy. Gra wyobraźni, w której opisuje się dane czynności postaci za pomocą komend oraz mechaniki gry. Każda z postaci ma swoje wady i zalety, tak jak każdy z nas - więc nie możemy stworzyć super bohatera bądź osobę bez uczuć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Shnycel napisał:

Gra wyobraźni

To sobie wyobraź i po sprawie :P

A poważniej to wątpię, żeby to przeszło jak sam się za to nie weźmiesz...

• Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Samochodziki które mozna by było wgrać na server 

https://scr.hu/y81BXm

@Adi Mógłbym spróbować ale to dopiero za jakiś tydzien dwa 

I też zależy w jakim sensie "zajmiesz się" 

Edytowane przez Shnycel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysl na serwer zajebisty, zawsze moge pomoc bo cos tam wiem o tych serwerach :D 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z chęcią tobie pomogę shnycel mordeczko.  Fajna opcja takie sewera :D

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj pobrałem moda aczkolwiek nie mogłem znaleźć ciekawego serwera :/

Pomysł jak najbardziej dobry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skrypty na serwery w gta V się pisze w JS głównie, więc nie jest to nic takiego skomplikowanego, więc jak ktoś się by podjął zrobienia tego, to ja jak najbardziej bym tam pograł :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nad takim serwerem trzeba trochę posiedzieć, jeśli chcesz mieć swoje własne skrypty/pluginy jest to na podobnej zasadzie jak gta sandreas inaczej mta no, chyba że skrypty pobrać z neta to co innego kilka dni na zebranie potrzebnych skryptów i gotowe tylko problem taki jak teraz masz zamiar przyciągnąć ludzi na taki serwer? Nie wiem, czy nawet Dorian z YouTube nie ma postawionego serwera RP GTA V to jeszcze trudniej o to, żeby ludzie wbijali akurat na ten, co proponujesz, jeśli już chciałbyś stawiać taki serwer RP i zarobić coś natym to proponuje już iść w gta sa mta :D dlaczego? Serwery RP zaczynały się od sampa, a potem powstało MTA + o skrypty do mta czy sampa jest o wiele łatwiej dostać niż do gta v + dużo ludzi ma słabe kompy i bardziej lubi odgrywać rp na sandreas niż gta v sam wolałbym sobie pograć w sandreas i odgrywać to rp niż w gta v + postawienie serwera sandreas mta jest o wiele tańsze niż w gta v wystarczy sobie porównać ile osób gra na serwerach rp w sandreas a ile w gta v np. taki serwer jak PlayYourLife który od kilku lat utrzymuje się w top 1 i gra na nim dziennie po 800 osób. Wnioski są takie, jeśli chcesz zrobić serwer pod kasę to polecam Sandreas MTA dlaczego? Postawisz go taniej, więcej ludzi gra na takich serwerach niż w gta v, jeśli zrobisz, lepsze skrypty niż mają, na PlayYourLife jesteś dla mnie bogiem. No, chyba że nie robisz serwera pod kasę tylko pod dobra zabawę to już inna sprawa xDD.

Edytowane przez TT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadal nie ma osoby, która napisała, że ogarnie ten serwer. Ja się tego też nie podejmę, więc pomysł odrzucam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przedmiot wątku NIE został zrealizowany.

Temat został zamknięty przez moderatora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post, a administracja rozpatrzy to ponownie.

Z pozdrowieniami Administracja cs-placzabaw.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.