Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, steamID: You have been muted kurwa | STEAM_0:0:48922597

2. Data i godzina otrzymania bana: 12:47 29.03.2018

3. Serwer: nie bylo mnie na serwerze ale gram na surfie

4. Długość Bana: 6msc

5. Typ bana (mute / ban na ct / ban / inny - napisz jaki):  ban

5. Powód bana: dzialanie na szkode serwera i spolecznosci

6. Admin banujący: super timor

7. Na jakiej podstawie chcesz UB (pomyłka admina / przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny / inne - napisz jakie):  chce wiedziec co zrobilem ze dostałem bana

8. Opis sytuacji: Dzis wszedłem na serwer normalnie sobie grałem bylo dwoch adminow na serwerze i nie robilem nic co złamało by regulamin, wchodze sobie o 13 na serwer a tutaj ban

9. Link do bana na stronie http://www.cs-placzabaw.pl/bans: https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=shell&advType=name

10. Dowód*: 

Jestem stałym graczem na serwerze SUPER TIMORA trybu SURF+KLASY średnia wieku 12 lat przed komunią. Teraz opowiem troche o mnie jestem wysportowanym, miłym, pomocnym, ciekawym, dobrodusznym, dobrym, dzikim, gadatliwym, goscinnym, grzecznym, inteligentnym, lojalnym, mądrym, odwaznym, ostroznym, oszczednym, patriotycznym, powaznym, punktualnym, sprawiedliwym, sprytnym, szczerym, utalentowanym, uczciwym, wrazliwym, wspaniałomyslnym, wyrozumiałym, wytrwałym, śmiałym, zdolnym, zyczliwym, NIEWINNYM GRACZEM!!! Pozdrawiam @FokuS@yoshee i jego brata @Yoshi, @Łowca Mrówków, @LeemonQ210, @Kriczeq, @SpynkeByte, @bassew, @GeNyS

@FokuS ja tez płacze ze nie bede mogł cie juz denerwowac

@yakub73 a dziekuje za emotke, zrobimy moze z tego post na najwiecej emotek? Co wy na to dajcie emotki i łapki w góre

@LeemonQ210Dziekuje serdecznie

@Łowca MrówkówDziekuje 

@TheMichal160316 i @bassew Dziekuje Michale i tobie basenku kochany <3

Edytowane przez shell
  • Lubię to! 5
  • Haha 4
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę o odbanowanie tego debila

ps. Wcale nie jest wysportowany 

Edytowane przez LeemonQ210
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem co zrobił, ale jeśli tak bardzo zawinił, że aż 6 miesięcy to chce znać powód tego.

Na razie jest za #unbanShell

• Lubię to! 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesteś osobą, która przyciąga problemy. Wróciłeś z długiego bana ----> Dostałeś bana ode mnie -----> Mówiłeś, że się zmieniłeś i chcesz spokojnie grać, i dostałeś unbana ----> Kolejny ban...

Coś jest ewidentnie nie tak. Albo jest to decyzja obgadana z wyższą administracją, albo miał jakiś powód. Niemniej jednak chciałbym poznać ten powód. Teraz mogę powiedzieć tylko xD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@bassewGłownie wszystkie moje muty i bany sa dlatego ze wyzywam graczy ktorzy mnie denerwuja. Długiego bana dostałem za to ze dałem sobie nazwe na kosie ktora obrazała jednego administratora, Timor wiedział o tym ze wyzywam czesto graczy wiec sie nie pierdolil i wyjebal mi na 2 miesiace dlatego taki długi. Reszta banow to max na 1/2h przez wyzywanie graczy/administracji. Teraz to moge jedynie sie domyslac dlaczego dostałem bana. Moge jeszcze dodac ze chyba jestem jedyna osoba ktora sie nie kryje z tym co mysli i dlatego moze dostałem bana przez co Timor myslal ze sprowadzam graczy na "swoja strone" chociaz według mnie kazdy mysli za siebie, ale to wyglada inaczej bo gracze pisza do mnie co mysla a jesli sie  z nimi zgadzam to nie bede siedzial cicho tylko to powiem. Zmieniłem sie, nie wyzywam juz tak jak kiedyś

Edytowane przez shell
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AUUUUU AUUUUU BUDOWA WJEZDZA AUUUUUUUUUU BUDOWA BUDOWA AUUUUUU GLOWA W BETONIARCEEEEE #unbanSHELL

• Lubię to! 3
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, shell napisał:

@bassewGłownie wszystkie moje muty i bany sa dlatego ze wyzywam graczy ktorzy mnie denerwuja. Długiego bana dostałem za to ze dałem sobie nazwe na kosie ktora obrazała jednego administratora, Timor wiedział o tym ze wyzywam czesto graczy wiec sie nie pierdolil i wyjebal mi na 2 miesiace dlatego taki długi. Reszta banow to max na 1/2h przez wyzywanie graczy/administracji. Teraz to moge jedynie sie domyslac dlaczego dostałem bana. Moge jeszcze dodac ze chyba jestem jedyna osoba ktora sie nie kryje z tym co mysli i dlatego moze dostałem bana przez co Timor myslal ze sprowadzam graczy na "swoja strone" chociaz według mnie kazdy mysli za siebie, ale to wyglada inaczej bo gracze pisza do mnie co mysla a jesli sie  z nimi zgadzam to nie bede siedzial cicho tylko to powiem. Zmieniłem sie, nie wyzywam juz tak jak kiedyś

Po Twojej wypowiedzi wnioskuje, że bana dostałeś za:

Spoiler

Obrażanie administracji/sieci - ban do 6msc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ASzaz ^.^Czytasz ze zrozumieniem? Rano wszedłem na serwer i normalnie sobie rozmawiałem było dwoch administratorow, dyskutowałem tylko z jednym ze zrobił zle. Nie wyzywałem go. Poza tym powod mowi co innego

Edytowane przez shell

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja jestem przeciw skróceniu bana. Znam Cię ze złej strony i wiem że czasami psułeś rozgrywkę na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@TheKniferCzym? Grupa na steamie? Gdzie połowa graczy smiała sie z tego razem ze mna? Nie grasz na serwerze to sie nie wypowiadaj. Jestem innym człowiekiem niz myslisz, moze troche za szybko wybaczam ale tez mam sumienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, shell napisał:

@ASzaz ^.^Czytasz ze zrozumieniem? Rano wszedłem na serwer i normalnie sobie rozmawiałem było dwoch administratorow, dyskutowałem tylko z jednym ze zrobił zle. Nie wyzywałem go. Poza tym powod mowi co innego

Wiesz co nie raz dostaje skargi, na PW. Wtedy mogę włączyć demko i to sprawdzić. Timor mógł dostać taką na PW sprzed dnia czy coś więc to, że byłeś grzeczny dzisiaj nic nie oznacza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To, że @shell był dzisiaj na serwerze i posprzeczał się z jednym administratorem to prawda bo wtedy tam byłem i większość słyszłem, ale ja nie jestem tu od karania więc decyzję pozostawiam wam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@TheKniferCzym? Grupa na steamie? Gdzie połowa graczy smiała sie z tego razem ze mna? Nie grasz na serwerze to sie nie wypowiadaj. Jestem innym człowiekiem niz myslisz, moze troche za szybko wybaczam ale tez mam sumienie.

To że nie ma mnie pod nickiem TheKnifer na serwerze to nie znaczy że mnie tam nie ma. Byłem dużo razy jak i ty byłeś, nie pokazywałeś zbyt dobrej strony siebie. Już nie chodzi o grupę na steam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@TheKniferWiadomo jak juz kogoś nie lubisz to pokazujesz go tylko od tej złej strony, ale jak człowiek zrobi cos dobrego to juz sie tego nie pokazuje.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@TheKniferWiadomo jak juz kogoś nie lubisz to pokazujesz go tylko od tej złej strony, ale jak człowiek zrobi cos dobrego to juz sie tego nie pokazuje.

https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=shell&advType=name TO jest ta Twoja "dobra" strona?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, shell napisał:

Nie mówię że Cie nie lubię tylko że znam Cię od tej złej strony bo nie widziałem Cię od dobrej. Ja traktuje ludzi jednakowo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ASzaz ^.^Po co ty sie tutaj wypowiadasz jak nie grasz na surfie, nie znasz mnie to sie nie wypowiadaj zobacz z kiedy te bany sa typie kompletnie nie myslisz, po banie wrocilem w lutym a ty mi pokazujesz bany z tamtego roku... 

@TheKnifer Spoko to zapraszam czesciej i moze zobaczysz mnie od tej dobrej strony

Edytowane przez shell
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, shell napisał:

@ASzaz ^.^Po co ty sie tutaj wypowiadasz jak nie grasz na surfie, nie znasz mnie to sie nie wypowiadaj zobacz z kiedy te bany sa typie kompletnie nie myslisz

@TheKnifer Spoko to zapraszam czesciej i moze zobaczysz mnie od tej dobrej strony

Nawet swirze w tych postach co tutaj piszesz zachowujesz się jak byś był nie wiadomo kim. Każdy ma prawo do wypowiedzi. Ja sobie zdanie o tobie wyrobiłem Aszaz jak widzisz również. Nie zmienisz tego na siłę.

Ja kończę tą głupia gadkę i dalej jestem przeciw.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko ze on tutaj probuje udowodnic cos na sile, powiedziałem ze sie zmienilem po dwu miesiecznym banie i ze nie widziales mnie z dobrej strony a on mi pokazuje bany z tamtego roku jak jeszcze nie wiedziales kim jestem komedia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, KubeG napisał:

To, że @shell był dzisiaj na serwerze i posprzeczał się z jednym administratorem to prawda bo wtedy tam byłem i większość słyszłem, ale ja nie jestem tu od karania więc decyzję pozostawiam wam.

10 minut temu, shell napisał:

Tylko ze on tutaj probuje udowodnic cos na sile, powiedziałem ze sie zmienilem po dwu miesiecznym banie i ze nie widziales mnie z dobrej strony a on mi pokazuje bany z tamtego roku jak jeszcze nie wiedziales kim jestem komedia

Coś tu kryntolisz!

Ja tu nic nie sugeruję :ph34r:

@KubeG posprzeczał coś dokładniej? Bo to może być też ważne.

@shell "posprzeczał coś dokładniej? Bo to może być też ważne." Sam o tym napisałem ;-; sprzeczka nie oznacza wyzywania dlatego napisałem "posprzeczał coś dokładniej? Bo to może być też ważne."

@LiSeKK Już lece po psc na unwarny :kappa: 

Edytowane przez ASzaz ^.^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ASzaz ^.^Kurwa nie wytrzymuje juz @KubeG Proponuje zebys opisał ta cała sytuacje i powiedział jak bylo naprawde bo nie obraziłem tam tego admina i nie podnosilem na niego głosu, powiedziałem tylko prawde ze zrobił błąd a on sie z tym nie zgodził jak zacząłem mu opisywac sytuacje jak postapil i chyba zrozumial ze zrobil zle to milczał. Nie wiem dlaczego Kubek opsiałto jako sprzeczke :)

@LiSeKK Timor mnie bardzo lubi ostatnio dał mi muta i zapomniał zdjąć. Pasuje Ci ten pomarańczowy nick do nicku, jeszcze taki słodki avatar

Nawet jak były głosowania "Ban shell" albo "mute shell" a w odpowiedziach Tak, Nie i Permanentnie to wychodziło "Shell na admina"

Edytowane przez shell
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak Timor ten wątek zobaczy to zaraz odpali maszyne do warnowania. Ja też jestem ciekaw czy tak ześ wkurwił timorka że aż 6 miesięcy poleciało :pog:

• Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@shell @ASzaz ^.^

To było tak, że @shell mówił @Derpi, że się pomylił i próbował mu to udowodnic.

@shell nie obrażał 

Przyczyny tej rozmowy nie znam od początku bo wszystko zaczęło się wczoraj na surfie, ale wtedy mnie nie było więc lepiej jakby wypowiedział się jeszcze @Derpi

Edytowane przez KubeG
  • Lubię to! 2
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.