Skocz do zawartości
CraZySOVIVET

Problem dotyczacy rangi VIP/SVIP

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem dotyczący S-VIP'a i VIP'a. Najpierw kupiłem VIP'a. Po 3/4 dniach chciałem sprawdzić korzyści z S-VIP'a na 7 dni więc go zakupiłem. Gdy mineło te 7dni (dzisiaj) wchodze na serwer i nie mam S-Vipa  co wiadome , ale też VIP'a  "Usługa dodaje (lub przedłuża) S-VIP na wszystkich serwerach sieci cs-placzabaw.pl. Długość S-VIPa: 7 dni. Jeśli posiadasz aktywnego VIPa na wszystkie serwery, to po skończeniu się S-VIPa wykorzystasz pozostałe dni VIPa.

I nie wiem czy nie powinnienem mieć czasami tego VIP jeszcze na pozostałe dni. Bo tak prawde mówiąc troche mi sie zmarnował.

Zakupione usługi

lp kapsle usługa data

1 293 svip 7 2018-03-29 13:40:29

2 200 vip oldjb 2018-03-23 18:55:09

Edytowane przez CraZySOVIVET
dopiska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, CraZySOVIVET napisał:

Jeśli posiadasz aktywnego VIPa na wszystkie serwery, to po skończeniu się S-VIPa wykorzystasz pozostałe dni VIPa.

38 minut temu, CraZySOVIVET napisał:

2 200 vip oldjb 2018-03-23 18:55:09

Nigdy nie zrobiłem tego co ty zrobiłeś, ale na podstawie tych dwóch fragmentów i tego, że mając vipa na jeden serwer i dokonując nowego zakupu cena aktualnego vipa obniża cenę nowego zakupu/zwraca kapsle na konto(tutaj nie jestem pewien) stwierdzam, iż nic nie straciłeś, ponieważ vip był na jeden serwer a nie na wszystkie czyli kapsle z vipa jakoś do ciebie wróciły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezeli kupisz vipa na jeden serwer to sklep usuwa vipa na wszystkie serwery i musisz troche mniej zaplacic za tego svipa z tego co widze zakupies svipa 6 dni pozniej wiec dostales jakas znizke a tutaj info prosto ze sklepu :

Jeśli jestes zalogowany, wszystkie ceny w sklepie uwzględniają już posiadane przez Ciebie rabaty.
4.2. Jeśli posiadasz VIP na 1 serwer i chcesz wykupić VIP na wszystkie serwery, to cena wyświetlana w sklepie uwzględnia koszt VIPa którego jeszcze nie wykorzystałeś.
4.3. Jeśli posiadasz VIP na wszystkie serwery, to kupno kolejnego VIP na wszystkie serwery przedłuzy VIPa, który aktualnie po na jeden serwer, to zakup kolejnego VIP na jeden serwer spowoduje skasowanie poprzedniego.

Edytowane przez Tajemniczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 5.04.2018 o 15:38, Merxy. napisał:

ponieważ vip był na jeden serwer a nie na wszystkie czyli kapsle z vipa jakoś do ciebie wróciły.

No własnie tak troche nie wróciły..

Ah ok... No to już nie wiem co dzisiaj kupić Vipa czy S-vipa...

Czyli jednak nic mi się nie zbugowało  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.