Skocz do zawartości
jOOOkers

odrzucone  ODWOŁANIE. BANA NA SERWERY

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie są za UB

1. Nick, steamID:  jOOOkers   STEAM_0:0:211935383

2. Data i godzina otrzymania bana:  01-01-18 19:24

3. Serwer:  Wszystkie

4. Długość Bana:  6mo

5. Typ bana (mute / ban na ct / ban / inny - napisz jaki):  ban

5. Powód bana:  multi_konto. na strym konice obraza_roostera

6. Admin banujący:  Killua

7. Na jakiej podstawie chcesz UB (pomyłka admina / przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny / inne - napisz jakie):  Oczywiście przyznaje się ,że mnie bardzo poniosło tworząc grupę.

Obiecuje poprawy<3. A jeżeli i tak się nie zmienię to możecie dać na 2lata.

8. Opis sytuacji:  Stworzenie grupy która obraziła Mr Roostera. Dla mnie to było w celach humorycznych, i nie miało go urazić, tak samo jak spamił zapo tym  j...

9. Link do bana na stronie http://www.cs-placzabaw.pl/bans:https://www.cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=Jokkers&advType=name

10. Dowód*:  Piosenki:)

-

-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

XDDDDDDD 

Jestem za ub!

Jak są tacy ludzie na serwie to chociaż śmiesznie jest :I

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

" Oczywiście przyznaje się ,że mnie bardzo poniosło tworząc grupę.

" Dla mnie to było w celach humorycznych"

Sam sobie przeczysz ziomek, ja jestem przeciw ub, i ty chyba tylko smieszysz krzycha, bo innych to raczej nie sadze. Teraz będzie się robiło ciepło, więc pojdziesz sobie na rower, czy na piłke, czy co tam wolisz, i przynajmniej spedzisz czas na swiezym powietrzu, a nie 10 h na tym kompie, jak wczesniej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wymyślimy Ci niedługo informację, jak będziesz mógł odpracować swoje winy, skoro tak bardzo Ci zależy na UB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak więc jesli chcesz UB, to weź udział w naszej zabawie:

Musisz nabić nam 10 tys punktów i wkleić tutaj linki do Twoich postów z tamtego tematu (ikona udostępniania w prawym górnym rogu posta).

Daj znać w ciągu 24 godz czy jesteś zainteresowany taką formą uzyskania UB, jeśli nie jesteś, to odrzucam.

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osoby które obrażają administracje powinni by banowane na bardzo długo i nie ukrywam tak powinno być i z tobą , ale starasz się jako odkupić winę to jestem za UB pod kilkoma warunkami:

1 warunek to jest taki że  jak dostaniesz UB to KAŻDA kara będzie zwiększona x2 do końca lipca obecnego roku ( jak jacyś admini to czytają to zapamiętajcie to co napisałem) ,

2gi warunek jest taki że jak od kogoś się dowiem (lub inni admini) że kogoś z administracji wyzywasz (nawet na steam na PW ) i osoba doniesie to kara jest odnawiana BEZ MOŻLIWOŚCI UB .

Takie są warunki mało? nie mało ? Mi tyle wystarczy :)

Byś takie UB jeszcze dostał (tamto były warunki na jakich będzie jeśli do tego UB dojdzie) potrzeba zrobić wszystkie rzeczy które wymienił @Adi w poście wyżej .

• Zmieszany 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.